16 kwietnia 2018 21:09

WYCIECZKA ZAWODOZNAWCZA

W sobotę, 14 kwietnia uczniowie klasy VII w ramach zajęć z doradztwa zawodowego odwiedzili wybrane przez siebie zakłady pracy w Pińczowie. Podczas wizyty w zakładzie samochodowym „Auto - Reper” uczniowie zapoznali się ze szczegółową budową samochodu,. Przyglądali się wymianie filtrów i wyszukiwaniu usterek za pomocą komputera diagnostycznego. Właściciel, pan Grzegorz Góral z pasją tłumaczył funkcjonowanie podzespołów najpopularniejszych marek samochodów.

Po krótkim relaksie na świeżym powietrzu uczniowie udali się do  STUDIA URODY Iwony Wójtowicz, gdzie przemiła pani Kinga Kowalczyk, wprowadziła nas w świat kosmetyki. Zwiedzanie zaczęliśmy od stanowisk do manicure, pedicure, wykonywania makijażu, pielęgnacji twarzy na sposobach depilacji skończywszy. Ponadto poznaliśmy zasady działania solarium i przeciwwskazania do ich stosowania. Pani kosmetyczka szczegółowo opowiedziała o tajnikach dbania o urodę i wykonywanych zabiegach.

JESZCZE RAZ BARDZO SERDECZNIE DZIEKUJĘMY PANU GRZEGORZOWI GÓRALOWI I  PANI IWONIE WÓJTOWICZ ZA OTWARTOŚĆ I CHĘĆ PODZIELENIA SIĘ SWOJĄ WIEDZĄ I DOŚWIADCZENIEM Z MŁODYMI LUDZMI STOJĄCYMI NA DRODZE WYBORU SZKOŁY ŚREDNIEJ I WYKONYWANEGO ZAWODU.

Wycieczka zawodznawcza