31 sierpnia 2020 10:23 | Aktualności

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Drodzy Uczniowie, Przedszkolacy i Rodzice !

Informujemy, Was, że ze względu na zaistniałą sytuację związaną z zagrożeniem zakażenia COVID – 19  tegoroczne ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEG 2020/2021 odbędzie się 1 września o godz. 10.00 z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

1września /wtorek/ przychodzicie do szkoły i kierujecie się do swoich sal, gdzie odbędą się spotkania z wychowawcami.

• klasa I – sala nr 2
  • klasa II-III – sala nr 1
  • klasa IV –V sala nr 5/polonistyczna/
  • klasa VI– VII sala nr 4 / matematyczna/
  • Klasa VIII – sala nr 6/ angielska/

Na teren szkoły mogą wejść wyłącznie uczniowie szkoły oraz po jednym opiekunie na ucznia z klasy I. Pozostali rodzice nie mają wstępu na teren szkoły, w wyjątkowych sytuacjach tylko w obrębie wejścia do szkoły.

Uczniowie klasy I mają w tym dniu ślubowanie dlatego mogą przyjść na rozpoczęcie roku szkolnego z rodzicem/opiekunem, z zachowaniem zasady: 1 dziecko – 1 opiekun. Opiekunowie muszą przestrzegać obowiązujących przepisów prawa związanych z bezpieczeństwem zdrowotnym obywateli (m.in. stosować środki ochronne: osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk).

Po spotkaniu z wychowawcami wszyscy uczniowie niezwłocznie opuszczają szkołę korzystając z głównego wejścia. /Nie grupujemy się przed budynkiem szkoły./

Uwaga!

Prosimy uczniów by do szkoły przyszli nie wcześniej niż 9.50

PRZEDSZKOLAKI !!!!!

Spotkanie z wychowankami i ich rodzicami/opiekunami odbędzie się o godz. 9.00. Obowiązuje zasada 1 dziecko – 1 opiekun. Opiekunowie muszą przestrzegać obowiązujących przepisów prawa związanych z bezpieczeństwem zdrowotnym obywateli (m.in. stosować środki ochronne: osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk).

Należy zachować dystans od kolejnego dziecka/opiekuna/pracownika min. 1,5 m.

Jeśli będą sprzyjające warunki pogodowe spotkanie odbędzie się na boisku szkolnym.

Pamiętajcie również, że w transporcie publicznym obowiązuje nakaz noszenia maseczek, zarówno przez dorosłych, jak i dzieci.

Wychowawcy