16 lutego 2020 21:36 | Aktualności

14 LUTY – ŚWIĘTO MIŁOŚĆI I PRZYJAŹNI

Ostatni tydzień w naszej szkole upłynął pod hasłem „WALENTYNEK”. Samorząd Uczniowski codziennie przemierzał szkolne korytarze zbierając dowody sympatii i miłości od uczniów, którzy przelewali swoje uczucia na papier i wrzucali do „Poczty walentynkowej”.

14 lutego jak na święto miłości przestało uczniowie i pracownicy od rana prezentowali się w czerwonych strojach, które dodatkowo  podkreślały jego charakter. Na twarzach wszystkich gościł uśmiech, ale i  napięcie związane z oczekiwaniem na kartkę walentynkową…

W końcu nadszedł ten wyczekiwany moment, kiedy wszyscy otrzymali swoje walentynkowe zapewnienia sympatii i miłości. Aby jeszcze bardziej osłodzić ten wyjątkowy dzień uczniowie dostali od SU po lizaku oczywiście w kształcie serca!

Nie zapominajmy, że miłe słowa i gesty możemy  sobie okazywać nie tylko dzisiaj, ale przez cały rok. Każdy z nas  lubi czuć się lubiany i  kochany!!!