15 grudnia 2019 19:17 | Aktualności

Energetyczne Centrum Nauki i Kino Helios - mikołajkowa wycieczka do Kielc

12 grudnia 2019 uczniowie naszej szkoły wybrali sie na wycieczkę do Kielc. Pierwszym etapem było Energetyczne Centrum Nauki i warsztaty "Wyrysuj program- ozoboty". Ozoboty - maleńkie kuleczki, które rozpoznają kolory i wykonują polecenia. Energetyczne Centrum Nauki okazało się doskonałym sposobem na aktywny wypoczynek i naładowanie sił pozytywną energią. To świetne miejsce do zabawy, rywalizacji i poprawy sprawności. Po udanej zabawie udaliśmy sie do kina Helios. "Śnieżna paczka", "Był sobie Pies 2" i "Haker" to pełne przygód historie adresowane dla młodzieży. Każdy znalazł coś dla siebie. Wśród uczniów było słychać, że filmy każdemu się podobał. Po zakończonym seansie uczniowie nie mięli jeszcze dość wrażeń i pełni zapału wyruszyli na spacer po Galerii Echo. Ostatnim celem wycieczki było uwrażliwienie dzieci na los bezdomnych zwierząt oraz chęć gotowości niesienia pomocy bezbronnym i skrzywdzonym zwierzętom. Podczas wycieczki dzieci dowiedziały się jak funkcjonuje schronisko, dzieci zobaczyły jak wyglądają pomieszczenia dla psów i kotów. Trzy tygodnie przed wyjazdem odbyła się zbiórka jedzenia dla psów i kotów od dzieci ze szkoły. Cieszymy się, że dzieci oraz rodzice wykazali się tak dużym zainteresowaniem i chętnie przystali na propozycję zbiórki żywności.

Wycieczka mikołajkowa do Kielc 2019