07 listopada 2019 15:31 | Aktualności

Konkurs „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2019” Kategoria II – uczniowie klas IV–VIII szkół podstawowych.

Uczniowie indywidualnie przygotowują w formie elektronicznej lub analogowej

komiks na temat „Nie wierz we wszystko, co znajdziesz w Internecie!”.

Praca musi składać się z plansz formatu A4 (minimum 1, maksimum 5), na których znajduje się dowolna liczba kadrów komiksu. Komiks powinien być wykonany w technice dwuwymiarowej (rysunek, malarstwo, grafika komputerowa, zdjęcia) i ponumerowane.

Plansze powinny zostać zapisane w formacie .jpg pod nazwami zgodnymi z numerami plansz (1.jpg, 2.jpg, … , 5.jpg) i umieszczone w folderze o nazwie Miejscowość_SP_nrszkoły_Imię_Nazwisko. Plansze mogą być również zapisane w jednym pliku pod nazwą Miejscowość_SP_nrszkoły_Imię_Nazwisko.pdf).

W przypadku plansz wykonanych w technice analogowej plansze należy zeskanować (format A4- 300DPI) do kilku plików .jpg lub jednego pliku .pdf i zapisać wg schematu opisanego wyżej. Prosimy zadbać o wysoką jakość skanów.

Termin oddania prac do 12 listopada 2019r.