20 października 2019 18:07 | Aktualności

ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

„14 października to szczególny dzień - święto polskiej szkoły, święto tych, co w szkole pracują i ją nadzorują. W tym dniu pragniemy złożyć wszystkim nauczycielom nasze podziękowania za serce, przekazywaną wiedzę i za trud włożony w nasze wychowanie i nauczanie. Pracownikom obsługi serdecznie dziękujemy za codzienny ład i obiady. Nie zapominamy również o tych, którzy wiernie i z oddaniem służyli szkole przez całe lata.  Pamiętamy i dziękujemy.”

Tymi słowami rozpoczął się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole. Uczniowie z klas VI –VIII pod skrzydłami opiekunek Samorządu Uczniowskiego przygotowali całą uroczystość dla wszystkich nauczycieli i pracowników placówki oświatowej w Zagości. Jak co roku z humorem przedstawili realia życia pedagogów, ale nie zapominając o szacunku i wdzięczności dla swoich nauczycieli i pracowników obsługi.

„NAUCZYCIEL WIDZI WIĘCEJ NIŻ TYLKO TWARZE DZIECI –

-STARA SIĘ ZOBACZYĆ ICH DUSZE”.

Barbara Cage

Dzień Edukacji Narodowej 2019