Kadra

Sławomir Przegrałek

Funkcje: Nauczyciel, Wychowawca

Przedmioty: Technika, Wychowanie fizyczne, Zajęcia zintegrowane, zajęcia ogólnorozwojowe

Nauczyciel nauczania zintegrowaneg, techniki i wychowania fizycznego

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Klasa
Szkoła Podstawowa w Zagości
07:45 - 08:30 Zajęcia zintegrowane 2 Klasa I
08:40 - 09:25 Technika 2 Klasa VI
09:35 - 10:20 Zajęcia zintegrowane 2 Klasa I
10:30 - 11:15 Technika 2 Klasa IV
10:30 - 11:15 Technika 2 Klasa V
11:35 - 12:20 Wychowanie fizyczne Klasa VI
11:35 - 12:20 Wychowanie fizyczne Klasa VII
12:25 - 13:10 Wychowanie fizyczne Klasa IV
12:25 - 13:10 Wychowanie fizyczne Klasa V
13:15 - 14:00 Wychowanie fizyczne Klasa VIII

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Klasa
Szkoła Podstawowa w Zagości
07:45 - 08:30 Zajęcia zintegrowane 2 Klasa I
07:45 - 08:30 Zajęcia zintegrowane 2 Klasa II
08:40 - 09:25 Zajęcia zintegrowane 2 Klasa I
09:35 - 10:20 Zajęcia zintegrowane 2 Klasa I
10:30 - 11:15 Zajęcia zintegrowane 2 Klasa I
10:30 - 11:15 Zajęcia zintegrowane 2 Klasa II
11:35 - 12:20 Wychowanie fizyczne Klasa VI
11:35 - 12:20 Wychowanie fizyczne Klasa VII
13:15 - 14:00 Wychowanie fizyczne Klasa IV
13:15 - 14:00 Wychowanie fizyczne Klasa V

Środa

Godzina Lekcja Sala Klasa
Szkoła Podstawowa w Zagości
07:45 - 08:30 Zajęcia zintegrowane 2 Klasa I
07:45 - 08:30 Zajęcia zintegrowane 2 Klasa II
08:40 - 09:25 Zajęcia zintegrowane 2 Klasa I
09:35 - 10:20 Zajęcia zintegrowane 2 Klasa I
10:30 - 11:15 Wychowanie fizyczne Klasa IV
10:30 - 11:15 Wychowanie fizyczne Klasa V
11:35 - 12:20 Wychowanie fizyczne Klasa VIII

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Klasa
Szkoła Podstawowa w Zagości
07:45 - 08:30 Zajęcia zintegrowane 2 Klasa I
07:45 - 08:30 Zajęcia zintegrowane 2 Klasa II
08:40 - 09:25 Zajęcia zintegrowane 2 Klasa I
09:35 - 10:20 Zajęcia zintegrowane 2 Klasa I
10:30 - 11:15 Zajęcia zintegrowane 2 Klasa I
10:30 - 11:15 Zajęcia zintegrowane 2 Klasa II
11:35 - 12:20 Wychowanie fizyczne Klasa VIII

Piątek

Godzina Lekcja Sala Klasa
Szkoła Podstawowa w Zagości
07:45 - 08:30 Zajęcia zintegrowane 2 Klasa I
08:40 - 09:25 Wychowanie fizyczne Klasa IV
08:40 - 09:25 Wychowanie fizyczne Klasa V
09:35 - 12:20 Wychowanie fizyczne basen Klasa VI
09:35 - 12:20 Wychowanie fizyczne basen Klasa VII
12:25 - 13:10 Wychowanie fizyczne Klasa VIII